Sutomore, Černá Hora

Sutomore se nachází na pobřeží Jaderského moře Černé Hory 5 mil NI od města Bar. Sutomore je známé dlouhou dobu své dlouhé písečné pláži a zdravé klima.

Geograficky Sutomore leží na svahu a je streched podél malebné pláže vyřezal vlny Jaderského moře. Dlouhé písečné pláže, otevřené horison do Jaderského moře a vysokých hor vytvořil mimořádně zdravé klima, které se Sutomore slavný. Kromě toho Sutomore je předvádění s nejvyšším počtem slunečných dnů v Černé Hoře. Útulný hotelů, restaurací, kaváren a sport pole jen podél písečné pláže jsou ideální pro dovolenou, zábavu a rekreaci.

Díky své historii Sutomore byl rybář vesnice, hidaway z medevial pirats mezi pevností Antivaris, Haj Nehaj a Golo Brdo. Četné arceological místa, hrady, kostely a kláštery jsou tichými svědky vysokého profilu této oblasti v průběhu staletí.

Vedle písečné pláže Sutomore je známé pro velké množství skrytých pláží pro romantiky a avanturists. Každá osoba, která bude moci najít svou oblíbenou pláž - písčitá nebo skalnatá, ale vždy teplá, bezvětří a skryté. Tyto pláže jsou přírodní pozvání pro ty, kteří dávají přednost Adama a Evy costums, útěk z městského chaosu. Blue viz-prostřednictvím mořské vody, barevná písek a kamenné sochy vyřezávané povahou jsou symboly přírodních kouzlo Sutomore.

Sutomore je známé výbornou kuchyní - speciality mořské plody připravené s použitím přírodních olivový olej, od krevet do expencive San Pietro. Pro aperitiv byste pro jistotu se doporučuje vyzkoušet černohorského hroznového brandy "Kruna", a během hlavní chod slavné červené víno "Vranac" nebo bílý "Krstac".